Ana sayfa Künye

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

MAGTR DIGITAL MEDIA & PR.

HABER MERKEZİ

haberinigonder@gmail.com

REKLAM

reklaminigonder@gmail.com

FOTOĞRAF EDİTÖRÜ

fotografinigonder@gmail.com

DİKKAT ! YASAL BİLGİLENDİRMEDİR

www.magtr.com‘da yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

Bu sebepten dolayı yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur.

Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile yayın yaptığından dolayı haberlerimiz içinde telif hakları içeren bir haber çalışması görürseniz ve o yayının yasal sahibi iseniz haberinigonder@gmail.com‘dan mail yolu ile bizimle iletişime geçiniz.

Talep ve şikayetler kurum avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler yayından kaldırılacaktır.

Yayın Politikası
www.magtr.com © Copyrigth 2017

Haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.magtr.com‘a aittir. www.magtr.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.magtr.com‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.magtr.com‘da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.magtr.com‘da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy
www.magtr.com © Copyrigth 2017

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.magtr.com However, sometimes the www.magtr.com uses third parties to process your information. www.magtr.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.magtr.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.magtr.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.magtr.com and its services. When you use www.magtr.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.magtr.com cookies section of our full Privacy Policy.